توجه – یادداشت طبیعی محققان مطالعه افسردگی

توجه – یادداشت: طبیعی محققان مطالعه افسردگی مبتلا شدن فشار خون پایین اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خیال بیرانوند نباید راحت باشد ، مقصر غلط های مربی پرسپولیس است

مربی سابق دروازه‌بان پرسپولیس مربی فعلی این تیم را مقصر غلط های بیرانوند دانست و گفت: باید روی دروازه‌بان تیم ملی زیاد کار کرد تا غلط های مبتدیانه نکند. 

خیال بیرانوند نباید راحت باشد ، مقصر غلط های مربی پرسپولیس است

مقصر غلط های مربی پرسپولیس است/ خیال بیرانوند نباید راحت باشد

عبارات مهم : بیرانوند

مربی سابق دروازه بان پرسپولیس مربی فعلی این تیم را مقصر غلط های بیرانوند دانست و گفت: باید روی دروازه بان تیم ملی زیاد کار کرد تا غلط های مبتدیانه نکند.

نادر باقری در گفتگو با مهر در خصوص باخت سه بر یک پرسپولیس برابر السد قطر در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا و انتقاداتی که نسبت به عملکرد علیرضا بیرانوند می شود گفت: در ابتدا باید نسبت به عملکرد فنی پرپسولیس در این دیدار انتقاداتی گرفت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس از تاکتیک همیشگی اش خواست استفاده کند که جواب نداد. به نظرم کاملا دست برانکو ایوانکوویچ را خوانده بودند و توانستند صاحب توپ و میدان شوند.

خیال بیرانوند نباید راحت باشد ، مقصر غلط های مربی پرسپولیس است

دروازه بان و مربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: قبلا هم گفته بودم که بیرانوند جهت ماندن در بالاترین سطح آمادگی باید رقیب جدی داشته باشد. او در پرسپولیس هیچ رقیبی ندارد و بوژیدار رادشوویچ به هیج وجه نتوانسته است در حد و اندازه های یک دروازه بان معمولی هم باشد. نباید کاری کرد که او با خیال راحت غلط های مبتدیانه داشته باشد.

وی ادامه داد: بیرانوند روی خروج هایش اشتباهاتی داشته هست. شاید خیلی ها بگویند او دروازه بان بازی های بزرگ نیست ولی باید این مسئله را کادر فنی حل کند. نه اینکه بخواهیم تمام تقصیرها را به گردن بیرانوند بیندازیم.

مربی سابق دروازه‌بان پرسپولیس مربی فعلی این تیم را مقصر غلط های بیرانوند دانست و گفت: باید روی دروازه‌بان تیم ملی زیاد کار کرد تا غلط های مبتدیانه نکند. 

نادر باقری ادامه داد: چندماه زیاد تا جام جهانی وقت نداریم و بعید می دانم کارلوس کی روش بخواهد روی او دست بگذارد و گلر دیگری را جانشین وی کند. ولی اعتقاد دارم کادرفنی پرسپولیس که قراردادهای آنچنانی هم بسته است باید روی این دروازه بان کار خاص کنند تا مشکلاتش را در خروج از دروازه و تصویر العمل های سرعتی انجام دهند.

واژه های کلیدی: بیرانوند | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs