توجه – یادداشت طبیعی محققان مطالعه افسردگی

توجه – یادداشت: طبیعی محققان مطالعه افسردگی مبتلا شدن فشار خون پایین اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل یک مشاور ارشد دیگر کاخ سفید را ترک می‌کند

یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید که هم در شورای اقتصاد و هم شورای امنیت ملی آمریکا حضور دارد، ماه آینده دولت ترامپ را ترک می‌کند. 

یک مشاور ارشد دیگر کاخ سفید را ترک می‌کند

یک مشاور ارشد دیگر کاخ سفید را ترک می کند

عبارات مهم : امنیت

یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید که هم در شورای اقتصاد و هم شورای امنیت ملی آمریکا حضور دارد، ماه آینده دولت ترامپ را ترک می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، اوِرت آیزنستَت، دستیار ارشد متخصص در امور اقتصاد بین الملل که به تازگی نمایندگی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا را در گروه هفت بر عهده داشت، ماه آینده کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

بر اساس بیانات مقامات آمریکایی، آیزنستت دولت ترامپ را جهت دلایل خانوادگی ترک می کند و این اقدام در اعتراض به هیچ یک از سیاست های رییس جمهور نیست.

یک مشاور ارشد دیگر کاخ سفید را ترک می‌کند

جان کلی، رییس دفتر کاخ سفید در بیانیه ای اظهار کرد: اورت یک کارشناس حرفه ای و کامل و یکی از اعضای ارزشمند کاخ سفید بود و ما تخصص، تعهد به مسئولیت و مدیریت ماهرانه او را در تیم بین المللی شوراهای اقتصاد ملی و امنیت ملی از دست خواهیم داد.

این مشاور ارشد اوایل ماه جاری به عنوان نماینده ارشد دونالد ترامپ در نشست گروه هفت حاضر شد. خروج او از کاخ سفید فقدان بزرگی جهت دولت ترامپ محسوب می شود. این اقدام در حالی صورت می گیرد که روابط تجاری ترامپ با شرکای تجاری دیرینه اش در کانادا و کشورهای اتحادیه اروپا با چالش هایی روبه رو شده است است.

یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید که هم در شورای اقتصاد و هم شورای امنیت ملی آمریکا حضور دارد، ماه آینده دولت ترامپ را ترک می‌کند. 

واژه های کلیدی: امنیت | آمریکا | اقتصاد | بین الملل | دولت ترامپ | رییس جمهور | دونالد ترامپ | مقامات آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs